מי אנחנו ?

אנחנו משפחת רז נדל”ן

משרד משפחתי בהנהלת האמא, ענת רז לוגשי ושני בניה, בן (37) ודני (33) ויחדיו מוכיחים, ושמים את חותמנו בעיר הרצליה!

עפ”י מדד המתווכים של אתר “מדל”ן” לשנת 2019/20 ולשנת 2020/21 : משפחת רז נדל”ן נבחרו בטופ 10 משרדים מומלצים בהרצליה, וענת – בטופ 3 *זהב* המתווכים המומלצים בהרצליה !

ענת, בעלת ותק מקצועי של 39 שנות תיווך וייעוץ בארה”ב וישראל באופן רצוף. שני בניה, לאחר ש”ינקו” נדל”ן מימיהם הראשונים, באופן טבעי הפכו לאנשי נדל”ן מקצועיים שאוהבים את התחום ומתמחים בו.

מקצועיות, מסירות ואמינות בתיבול חריף של חום וידידות- זה אנחנו! כי כאשר אתם מוכרים / קונים את בית המשפחה שלכם, אתם צריכים משפחה שתעמוד לצידכם! אם ברצונכם לתאם פגישת ייעוץ והערכה ללא התחייבות, נשמח.

ענת רז לוגשי,

בעלת משרד “רז נדל”ן”
מומחית נדל”ן

ענת רז לוגשי סוכנת נדל״ן מהמובילות והמוצלחות ביותר בעיר הרצליה,

על פי מדד המתווכים של אתר “מדלן” ענת מספר 1# בהרצליה (לפי כמות עסקאות)

בעלת ומנהלת ״רז נדל״ן״- משרד התיווך מהמובילים בתחום הנדל״ן.

לענת 39 שנות ותק בתיווך בארץ ובארה״ב עם רזומה מרשים ומעורר הערצה של אינספור לקוחות מרוצים, אשר תחת ניהולה, פיקוחה וליוויה הצמוד והאישי זכו לקנות, למכור ולהשכיר דירות ובתים רבים, וכמובן גם זכו לקבל יעוץ אישי והערכות מקצועיות ומדויקות במומחיות גדולה, לגבי כל הקשור בתהליך המכירה, ההשכרה והקנייה של נכסיהם. בעזרתה של ענת ובליוויה האישי והצמוד זכו הם במהירות חסרת תקדים לצלוח בתוצאה הטובה ביותר ובשביעות רצון גדולה, בבטחה, בשמחה ובחיוך, עסקאות לא פשוטות, אשר אלמלא עזרתה הצמודה, המקצועית והיעילה של ענת, ואלמלא נוכחותה, רגישותה וחדות שכלה, היו יכולות בקלות להיות חוויה פחות קלה ונעימה.

מכתבי המלצה ותודה של אינספור לקוחות מרוצים, מעידים על ניסיון רב של אינספור עסקאות מוצלחות בארץ ובחול.

אמינות, מקצועיות, חריצות, מרץ ואהבת המקצוע כל אלה בהיותם מהולים בחום, ידידות, חן ותחושה מחבקת ומלאת בטחון הם חלק ממאפייני העבודה עם ענת. היחס החם והאישי, ההקשבה לכל צורך, הזמינות למענה ומתן תשובות מדויקות ומקצועיות בשמחה ובהבנה על כל שאלה בתחום, כמו כן היכולת לחיבור אישי בגובה העיניים עם בני אדם, הם מאפיינים נדירים המאפיינים את ענת במדויק והופכים אותה ליחידה במינה ביכולות האישיות והמקצועיות שלה בתחום כל כך דורסני וקשה כתחום הנדל״ן.

את אהבת המקצוע, הדיוק, המקצועיות, המומחיות והניסיון העצום והרב שלה, הנחילה ענת רז לוגשי לבנייה, בן ודני, וביחד הם משפחת רז נדלן– משרד התיווך הכדאי ביותר בכל היבט שתבחנו.

ניסיון עצום, מקצועיות וכמובן הבנה ואנושיות הם עקרונות הברזל החשובים הבאים לידי ביטוי בכל עסקה ויעוץ בהם שותפים ״רז נדל״ן״

ברז נדל״ן מבינים לעומק את צרכי הלקוח ויש לנו את היכולת להתאים במדויק את הקנייה, המכירה או ההשכרה לשביעות רצונם של הלקוחות

הניסיון והידע הרב והמקצועי אשר נרכש במהלכן של שנים רבות בשוק הנדל״ן בארץ ובארהב מאפשר לערוך הערכות נכונות ולכן גם מאפשר להעניק יעוץ מדויק ומקצועי ללקוחות הרבים, ועושה את החיפוש דרכינו ליעיל ומדויק ביותר ואת רז נדלן למשרד מהמובילים בתחום.

רז נדלן הוא מהמשרדים המובילים בתחום הנדלן בעיר הרצליה, עם אחוזי מכירה והצלחה גבוהים ביותר, ולא במקרה אלא כתוצאה ישירה של מחויבותנו ללקוחותינו.

לייעוץ ללא התחייבות: 052-2750887


בן רז לוגשי, יועץ נדל”ן בכיר

בן 37, יליד ארהב, גדל על מסורת של תודעת שירות גדולה ואהבה למקצוע הנדלן, המקצוע בו עוסקת משפחת רז לוגשי שנים רבות בארץ ובחו״ל. בן חווה את העיסוק בתיווך נדל״ן כחלק מרכזי בחיי המשפחה, את המחויבות ללקוחות ואת ליווים הצמוד והאישי.

הוא אדם רציני עם מחויבות גדולה ועצומה לעיסוקו, ניחן במקצועיות גדולה ורבה וביחס ישר והוגן, חם ומשפחתי ללקוחותיו. קשוב לצרכי לקוחותיו, ומציע שירות מקצועי ואישי הרבה מעבר למקובל בתחום הנדל״ן.

בן תושב העיר הרצליה במשך 23 שנים ובעל וותק של 10 שנים בתחום הנדל”ן בהרצליה, בהן רכש ניסיון עשיר בעסקאות נדל״ן שונות ומגוונות.

יכולותיו האישיות כגון תודעת השירות המעולה שלו ויכולתו האישית להתאים נכס בדיוק מופלא לצרכיהם, לבקשותיהם ולרצונותיהם של לקוחותיו, וכמו כן העובדה שבן מכיר את העיר הרצליה על כל חלקיה כאת כף ידו ממש, הביאו עימם לקוחות רבים המעידים שיצאו שמחים ושבעי רצון מתהליך הייעוץ, המכירה, הקנייה ו/או ההשכרה שעברו עם רז נדל״ן בליוויו של בן.

שירות לקוחות עבורנו בראש ובראשונה
נשמח לעמוד לשרותכם. בן: 052-8112320
רז נדל”ן – קודם בני אדם, אח”כ נכסים.

דני רז לוגשי, יועץ נדל”ן בכיר

בן 33, יליד ארה״ב בעל וותק של 10 שנים בתחום הנדל”ן.

בעל נסיון עשיר ורב במכירה, קנייה ותיווך נדל״ן.

גדל דני על ברכי המקצוע ורכש הבנה רבה בתחום הנדל״ן ותודעת שירות מעולה ויוצאת דופן. דני הוא סוכן נדל״ן נמרץ וחרוץ שלא ינוח לרגע עד להשלמת המשימה אליה הוא נרתם. שביעות רצונם של לקוחותיו היא בשבילו היבט חשוב מאין כמוהו בתהליך העבודה עימם.

במכירה, קנייה, או השכרה, תמיד יהיה צמוד לרצונם ולצרכיהם, לבקשותיהם של לקוחותיו ויעשה הכל בכדי להסיר מלקוחותיו קשיים ובעיות במהלך הדרך. דני הוא סוכן נדל״ן שקול ורציני המתייחס בכובד ראש ובחקירה עמוקה לכל עסקה בה הוא מעורב, אך תמיד יעשה זאת במרץ בלתי נדלה ובחיוך רחב. מציע שירות מקצועי, ממוקד וענייני ויחד עם זאת אדיבות רבה ויכולת מופלאה להסרת מכשולים ופתירת בעיות, דבר ההופך את התהליך הלא פשוט בליוויו לנעים וקליל ללקוחותיו.

דני תמיד ישקיע את כל המאמצים והזמן בכדי למצוא ללקוחותיו את הבית המותאם לטעמם ולצרכיהם, או במקרה הפוך את הקונה המושלם לנכס אותו הם מעוניינים למכור, ולא יחסוך מעצמו לעולם טרחה בכדי לרצות את לקוחותיו ולהביא לשביעות רצונם.

דני תושב העיר הרצליה כ- 23 שנים, חי ונושם את הנדל”ן בהרצליה ובסביבתה באהבה רבה ועצומה למקצוע, ובדאגה גדולה ללקוחותיו.

הלקוחות הרבים אשר ליווה ועבר עימם את תהליך המכירה, ההשכרה, ו/או הקנייה, תמיד יצאו שמחים ושבעי רצון מהתהליך, ובכך שמו הטוב הולך לפניו.

לייעוץ אישי ומקצועי:
דני רז לוגשי 052-3553560
רז נדל”ן – קודם בני אדם, אח”כ נכסים.